Raamatupidamine Soomes

Pakume raamatupidamisteenuseid nii Eestis kui ka lähiriikides (Lätis, Soomes, Norras, Rootsis) tegutsevatele firmadele.

Raamatupidamine Soomes on üks meie suuremahulisemaid tegevusalasid, kuna paljud meie klientidest tegutsevad juba aastaid aktiivselt Soome majanduskeskkonnas. Pikaajaline koostöö Soomes tegutsevate klientidega ning väljakujunenud koostööpartnerid välisriigis on andnud meile suuremahulise teadmistepagasi Soome raamatupidamise ja maksuarvestuse vallas.

Raamatupidamine Soomes (erinevalt maksuarvestusest) ei erine oma põhireeglite poolest väga palju Eesti raamatupidamisest, kuid siiski on palju väikeseid nüansse, mida teadmata võivad tekkida probleemid nii Maksuameti, Töökaitse, kindlustusfirmade kui ka näiteks tellijatega.

Kui oled alles laienemas Soome või oled pärast mõningast tegutsemisaega leidnud ennast võõra riigi maksuprobleemide keskelt, siis võta meiega kindlasti ühendust, saame aidata!

Raamatupidamine Soomes on üks teenustest, mida pakume Soome laienejatele, lisaks sellele, saame olla abiks:

• Maksuvaidlustel,

• Töölepingute ja –tingimuste läbimõtlemisel,

• Tellijatega seotud vaidlustes

• Muudes seotud küsimustes.

Raamatupidamine Soomes peab olema korraldatud korrektselt!

Kahjuks enamus Eesti teenusepakkujaid sellega toime ei tule. Erinevalt enamusest suudame aga meie pakkuda Teile kvaliteetset teenust – meil on pikaajalised kogemused Soome maksuvaidlustes ja väljakujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid.

Meiega võite kindel olla, et Te ei leia end kunagi sellisest situatsioonist, kus ettevõte saab kuid (või isegi aastaid) hiljem Soome maksuametilt teate, et raamatupidamine ja maksuarvestus on Teie ettevõttes valesti korraldanud ning esitatud aruanded on valed. Kahjuks oleme aga sellist stsenaariumit näinud paljude ettevõtete puhul, kes on pöördunud meie poole olukorrale lahenduse leidmiseks. Ärge tellige teenust raamatupidamisfirmast, kellel on puudulikud teadmised ja kogemused!

Too oma raamatupidamine meile üle! Laiene edukalt! Hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust.